Студія Сучасного Танцю «JUST Dance»

Тривалість – 1 година (3-5 років), 1 година 15 хвилин (від 6 років)

Періодичність – 3 раз на тиждень

Хореографія – один з найпрекрасніших видів мистецтва, одна з найдавніших мов, оволодфіти якою при бажанні може кожен. На заняттях з хореографії діти опановують загально розвиваючі вправи класичної хореографії, вправи на розвиток гнучкості, координації, відчуття ритму, елементи гімнастики, акробатики. Пройшовши відповідну підготовку переходять до постановки різноманітних танців.

Діти займаються в групах:

  • 3-5 років
  • 6-9 років
  • 10+ років

Діти від 3 до 9 років танцюють сучасні естрадні танці, підлітки від 10 років – джаз-фанк, хіп-хоп, джаз-модерн, контемпорери, бродвей та інші.

Естрадний танець – це напрямок, який об’єднав в собі елементи різних стилів. В естрадному танці можуть бути присутніми елементи хіп-хопу, фанку, класичного балету або джаз-танцю, художньої гімнастики, тощо.

Хіп-хоп – це американський вуличний танець, що поступово став окремим напрямком хореографії. Виконується під музику в стилі rnb. З появою хіп-хопу виникла ціла молодіжна субкультура цього напрямку, адже головна його «фішка» – свобода, відсутність рамок та обмежень. Основне завдання – не завчати рухи а відчувати ритм і отримувати задоволення від музики і танцю.

Одним з найбільш запальних і емоційно яскравих клубних танців є джаз-фанк. Цей танець поєднує у собі елементи хіп-хопу і джазової техніки, вакінгу і багатьох інших напрямків. Джаз-фанк взяв все найкраще з різних стилів. Красиві лінії, пластичні і різкі, часом просто божевільні рухи, допоможуть висловити ваші почуття і розкрити ваші потаємні сторони. Потрапивши один раз в атмосферу джаз-фанк, ви не захочете повертатися в реальність.

м. Київ, вул. Вишгородська, 12
телефон: +38-098-468-76-60