Про нас

У кожної організації є своя історія створення або несподіванка, яка спонукала до втілення в життя давньої мрії чи напрацьованого досвіду. І Центр «Артльорн» не став винятком. Хоча історія створення точно виняткова!

Працюючи з дітками молодшого шкільного та дошкільного віку, ми зустрічались з так званими дітьми з вадами у розвитку. І чим довше працювали в освіті, тим частіші ставались такі зустрічі. От на одному з концертів для діток з обмеженими можливостями ми зрозуміли, що є такий прошарок незвичайних діток, якими дуже мало цікавиться держава – аутисти. Такі собі особливі дітки. І саме з цього моменту і виникла ціль, і з’явилась мета – створити Центр для сімей з особливими дітками.

Не маючи фінансової підтримки, самотужки, поступово, знайшли приміщення для оренди, персонал волонтерів, які б мали досвід роботи в цій сфері. Познайомились з сім’ями мікрорайону, які потребували такої допомоги. Розпочали роботу. А за пару тижнів отримали замовлення від батьків на створення Центру для самих звичайних діток, яких би можна було навчати різноманітним напрямкам мистецтва. Поміркували… А чому би й не створити?! І почалось постійне свято у нашому житті! Навчання, концерти, свята, конкурси, поїздки, табори…

В новоствореного Центру була одна з головних задач – навчити дітей вчитись і отримувати від цього задоволення. Так виникла назва: art – «мистецтво», learn – «навчання», «Артльорн» – мистецтво навчання або навчання мистецтву. І сьогодні опановують мистецтво навчання не лише дітки, а й їх батьки.

Центр «Артльорн» став осередком сімейного розвитку та відпочинку в русі. А ми, організатори Центру, опанували чимало навичок, завдяки і за для людей, які створюють осередок справжнього майбутнього країни – розумних, кмітливих, творчих, талановитих та всебічно розвинених людей!

Офіційно:

Центр всебічного розвитку “Артльорн” – це організація з багатофункціональною діяльністю в інтересах дітей, молоді та суспільства. Навчання та всебічний розвиток особистості у гуманітарному, художньо-естетичному, хореографічно-спортивному, природничо-туристичному та науково-технічному напрямках.

Для дітей віком від 3 до 14 років фахівцями центру “Артльорн” розроблений комплекс занять, максимально відповідних віку та індивідуальним можливостям дитини.

Заняття проводять досвідчені викладачі в міні-групах по 10 чоловік.

Мета Центру всебічного розвитку “Артльорн”:

– сприяти в допомозі батькам у кваліфікаційній підготовці дитини до школи;
– розвинути мілку моторику, тактильну чутливість;
– формувати здорові звички впевненості у власних силах, любити та вдосконалювати своє тіло;
– привити цікавість до вивчення іноземних мов;
– збільшити та поглибити знання про навколишній світ;
– надати допомогу у розвитку та навчанні дітям з вадами розвитку (аутистам, ДЦП) та їх рідним.